ukr
Всі розділи
Одеса
БОР з ГУМАТом КАЛІЮ від виробника!!!
БОР з ГУМАТом КАЛІЮ від виробника!!! - фото 1
Оновлено: 20 січня 2021, 09:55

БОР з ГУМАТом КАЛІЮ від виробника!!!

80 грн/літр
Производитель Менеджер
менеджер
,  Одеса, UA
на Флагма з 19 березня 2018

Опис

Рідке борне мікродобриво з додаванням гумата калію, для позакореневого підживлення!!!
Тара 10 л.
Бор - найважливіший елемент живлення рослин і джерело підвищення рентабельності рослинництва.
Бор+Гумат калію
Препарат, що забезпечує регулярне харчування бором в критичні фази розвитку рослин, стійкість до стресів і стійкість до низьких температур, а в поєднанні з гуматом калію підвищує урожай, покращує якість продукції. Бор міститься в максимально можливої концентрації та в легкозасвоюваній формі для рослин.
Найбільш чутливі до нестачі бору наступні культури: буряк (цукровий, столовий, кормовий), ріпак (озимий та ярий), соя, горох, квасоля, нут, люцерна, конюшина, насінницькі посіви бобових трав, картопля, томати, морква, капуста, кольорова капуста, селера, броколі, брюссельська капуста, кукурудза, соняшник, льон, бавовна, гречиха, яблуня, груша, виноград, слива, цитрусові, ягідні культури.
Бор бере участь в утворенні структури клітинних стінок і синтезу нуклеїнових кислот. Достатня забезпеченість рослин бором підвищує інтенсивність фотосинтезу, покращує вуглеводний і білковий обмін, активує діяльність ферментів, позитивно впливає на процеси ділення клітин.
Крім того, продукція збагачується на цукор, крохмаль, вітаміни, знижується захворюваність рослин. На бідних, за змістом бору грунтах, застосування борних добрив підвищує врожайність сільськогосподарських культур на 10-20%.
Наявність необхідної кількості бору незмінно важливо для активно зростаючих частин рослини - нових листків, кінчиків коренів, а також для розвитку бруньок. Тобто бор допомагає клітинам швидко розмножуватися, отже, сприяє активному росту рослини.
Бор позитивно впливає на накопичення цукру в цукровому буряку, крохмалю в картоплі, сприяє процесам цвітіння і запліднення, підвищує урожай і якість насіння.
Ознаки дефіциту бору
зупинка росту кореня та стебла;
хлороз верхівкової точки росту, а пізніше, при сильному борному голодуванні, повне її відмирання;
мала кількість квіток і безпліддя;
потворна форма плодів з утворенням всередині окорковілої тканини та інше.
Нестача бору призводить до того, що в тканинах рослин накопичуються токсичні речовини (хінони), що викликають отруєння рослини. При нестачі бору відбувається відмирання верхівкових бруньок та їх загнивання, а молоді рослини гинуть. Листя буріє, деформується та відмирає. При тривалому недоліку бору молоде листя з'являється дрібним, стебла та листя стоншуються, квіти обпадають або цвітіння не наступає зовсім.
Дефіцит бору викликає глибокі порушення вуглеводного обміну в рослині: спостерігається відмирання точки росту, розлад провідної системи, зменшується постачання коренів вуглеводами. Це призводить до слабкого розвитку кореневої системи і є основною причиною захворювання рослин (у ріпаку відзначається розтріскування стебла при кореневій шийці, коренева система деформується, перезимовка погіршується, цвітіння затримується, стає нерівномірним, з'являється гниль серцевини або дуплистість у буряка, некроз судин у винограду, пожовтіння верхівок у люцерни, побуріння цвітної капусти, бактеріоз льону, поширення парші в картоплі і т. д.). Через розлади провідної системи вуглеводи накопичуються в листі, що не вступаючи в інші частини рослини, і процес фотосинтезу гальмується.

Бор, як і молібден, позитивно впливає на активність нітраредуктази в листі цукрового буряка та олійного ріпаку, а також на відновлення нітратів до аміаку.

Номер оголошення: 5077063
,  Одеса, UA
на Флагма з 19 березня 2018

Схожі оголошення

3
БОР удобрение органо-минеральное гумат калия РОСТ ОК ТМ
Ціна
1 грн/л
СМ ТРЭЙД, ТОВ, UA, 342 км +14 оголошень
Борсодержащее хелатное удобрение для внекорневых подкормок сочетает высокую концентрацию Бора с идеальной растворимостью, а так же обладает...
Купить Гумат Калия у производителя. Заказы на весну 2020.
Ціна
70 грн/л
Биоцентр, ТОВ, UA, 342 км +11 оголошень
Предлагаем Гумат Калия от производителя. Работаем за наличный и безналичный расчет. Цена за 1 л/ тара 10 л, еврокуб - 70 грн/л. без НДС. - 84...
2
Продам Гумат калия натрия (торфяной)
Ціна
50 грн/л  
опт від 35 грн /л
Айрис, ТОВ, UA, 342 км +8 оголошень
Комплексное органо-минеральное удобрение Гумат Калия Натрия представляет собой комплексное органо-минеральное удобрение. Основное действующее...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Производитель Менеджер
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English